Mobilya Dekorasyonu Mobilya Döşeme

Mobilya Dekorasyon
Akvaryum Balıkları Resimleri ve Balık ÇeşitleriMayıs 30th, 2010 in Genel

Evlerimizde dekorasyon yaparken hobi amaçlı yaptığımız işlemlerden biride balık beslemektedir. Diğer evcil hayvanlardan daha rahat beslenme şekli ve evi kirletmemesi nedeniyle bir çok evde akvaryum balıkları beslenmektedir.. Evlerimizde kullandığımız akvaryumlar kadar akvaryum balıkları konusunda türlerin seçimide önem arz etmektedir..
Akvaryum balık çeşitleri’ne göre değişik yapılarda olabilmektedir. Akvaryum balıkları geneli başka cinslerle uyum sağlayarak aynı akvaryumda yaşayabilmektedir. Evinizde besleyeceğiniz balık ve diğer suda yaşayan evcil hayvanlar ile mekanınızda hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz..

Evinizi dekore ederken akvaryum seçimi balıkların tür ve adetine göre uygun şekil ve büyüklükte olmalıdır.. Balıklara yaşama alanı sunacak büyüklükte olması kafidir.

Akvaryum balıkları alırken ne yapma lı?

Akvaryum balıkları alırken öncelik seçeceğiniz balık cinsleri aynı su ortamında rahatça beslenebilecek ve yaşayabilecek olmalıdır.. Evinizde hoş görüntü sağlaması için balık çeşitlerinden güzel renkli ve hareketi seven balık türlerine bakınız. Ayrıca alacağınız akvaryum balıkları aynı tür yemleri yerse sizin açınızdan daha rahat olacaktır..
Akvaryum balıkları ile beraber bitkilerinde olmasını istiyorsanız bitkilerle arası iyi olan balık türlerini seçmenizde fayda vardır.

Akvaryum Balık Çeşitleri:
Ciklet Balıkları
Lepistes
Japon balıkları
Xenotoca eiseni Samice (Banderolen Sazan)
Gambusia puncticulata Mavi Gambuse / Küba Sazani (Gambusia puncticulata)
Gambusia affinis Texas sazan (Gambusia affinis)
Heterandria formosa Cüce sazan (Heterandria formosa)
Mavi / üc renkli Jamaika-Sazani (Limia melanogaster)
Kambur Sazan / Siyah Seritli Sazan (Limia nigrofasciata)
Lekeli Kaudi (Phalloceros caudimaculatus)
Poecilia latipinna Genis yüzgecli sazan (Poecilia latipinna)
Campoma, Endlers Lepistes, Poecilia wingei
Campoma-lepistes / Endlers Lepistes (Poecilia wingei)
Lepistes, Guppy, Poecilia reticulata Lepistes / Guppy (Poecilia reticulata)
Liberty-Molly / vahsi molly / salvatoris (Poecilia gillii)
Poecilia velifera Yelken altin sazan (Poecilia velifera)
Poecilia sphenops, black molly Siyah Molly (Poecilia sphenops)
Balon Molly , Poecilia latipinna Balon Molly (Poecilia latipinna)
Penguen platy (Xiphophorus variatus)
Platy (Xiphophorus maculatus)
Kılıç Kuyruk (Xiphophorus helleri)
Şimdilik sayabildiğimiz akvaryum balık çeşitleri bu kadar. Daha binlerce tür bulunmaktadır.

Akvaryum balıkları resimleri:

akvaryum baliklari resimleri ve balik cesitleri 0

Akvaryum Balıkları Resimleri

akvaryum baliklari resimleri ve balik cesitleri 1

Akvaryum Balıkları

akvaryum baliklari resimleri ve balik cesitleri 2

Akvaryum Balıkları Resimleri

Satılık akvaryum balıkları bir çok petshopta bulunabilir. İstanbul’da yaşayanlar eminönü mısır çarşısı yakınları önerilir..

akvaryum döşeme , balık çeşitleri , ciklet balık türleri , oturma odama berjel nasıl koyabilirim , satılık akvaryum balıkları konya

Benzer yazılar:

  1. Akvaryum Resimleri ve DekorasyonuEv dekorasyonu konusunda akvaryum severler içinde akvaryum dekorasyonu ve akvaryum resimleri önemli bir konudur.. Umarım akvaryum sever dekorasyon meraklıları bulduğumuz akvaryum resimleri ni severler. Akvaryum resimleri 1 Akvaryum Resimleri 2 Akvaryum Resimleri 3 Akvaryum resimleri fikir vermesi açısından kaynak olabilir ancak siz akvaryum dekorasyonu konusunda kendi tarzınıza yakın bir dekorasyon yapmanız uygun olacaktır. Akvaryum dekorasyonu konusunda önemli kriterler yoktur. varak ayna fiyatları , konuşan arabalar çizgi filmi , konuşan arabalar çizgi filim izle , mobilya nasıl yapılır , m2 hesabı nasıl yapılır , gerdek gecesi yapılması gerekenler videosu...
  2. Havuz Dekorasyonu Ve ResimleriDaha önce prefabrik havuzlar konusunda bilgiler vermiştik. Şimdi havuz dekorasyonu hakkında bilgiler ve havuz resimleri ekleyeceğiz. Eğer havuz yapılacak yer bir villa ise villanın hem bodrumuna hemde bahçesine 2 adet havuz yapma şansınız bulunuyor. Muz lifinden şezlonglar, renkli puf minderler, ağaç desenli banklar,   rattan mobilyalar, mumlar ve mesaleler, havuz çevresinin vazgecilmez aksesuvarlari arasinda yer aliyor. Havuzunuzda 2009 sezonunun trendlerini yaşamak istiyorsaniz, uğrayabileceğiniz adreslerden biri Mudo Concept mobilya ve dekorasyon mağazaları olabilir. Avrupa ve asyanın dört bir tarafında seçilerek olusturulan 2009 yaz koleksiyonunda, tik, rattan, akasya agaci ve muz lifi gibi cesitli materyallerden uretilmis mobilyalar dikkat cekiyor. Havuz resimleri 1 Havuz Resimleri 2 Havuz Resimleri 3 Farklı havuz resimleri için bu adrese ulaşabilirsiniz: Havuz Resimleri dış bar görünüş resimleri , prefabrik havuzresim ve modelleri...
  3. Eca Vitra Armatür ve Fotoselli Musluk ResimleriÜlkemizde musluk denildiğinde genelikle öne çıkan markalar eca ve vitra‘dır. Armatürler teknolojik armatür örnek olarak fotoselli, yeni nesil armatürler, banyo armatürleri ve mutfak armatürleri olarak değişik tasarımlarda üretilmektedir. Fotoselli musluklar pilli fotoselli musluk ve elektrikli fotoselli musluk olmak üzere iki çeşittir. Sizlere eca, vitra, rocakale ve değişik markaların musluk resimleri sunuyoruz: Fotoselli musluk resimleri Musluk Resimleri duvara monte katlanır masa , duvara monteli katlanabilir masa , örnek daire dekorasyon , koçtaş mutfak dolapları , örgü elbise modelleri ve yapılışları , örnek daire dekorasyonlari...

, , , , , , , , , , ,

Leave a Reply